Penisinizi 10 cm büyütün ve kalınlaştırın.

SERTLEŞME SORUNU TARİH OLUYOR ! Erken boşalmanın ve sertleşme sorununun önüne geçin.

* Satın aldıktan hemen sonra e-kitap ve videolar hemen e-mail adresinizde!

Penisimi Nasıl Büyütürüm ?

Erken boşalma ve sertleşme sorunları tarih oluyor.


Penis Büyüklüğü Milyonlarca Erkeğin Ortak Sorunudur.

Eğer penisinizin yeterli kadar büyük olmadığını düşünüyorsanız, penisinizden utanıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa, kesinlikle yalnız olmadığınızı bilmelisiniz.

Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki her 10 erkekten 8 tanesinin (%80 lik oran) penisiyle ilgili bir sorunu vardır. Kimi erkekler penislerinin büyüklüğünden, kimileri şeklinden, kimileri ise güçsüzlüğünden şikayetçilerdir.

Doğal penis büyütme tekniklerinin içerdiği özel egzersizler sizi daha büyük ve daha güçlü bir penis sahibi yapacaktır. Doğal teknikleri uygulayan yüzbinlerce erkek çok özel istisnaların dışında hep olumlu sonuçlar aldılar ve mutlu bir cinsel hayata kavuştular.Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Doğal yollardan penisinizi büyütmek ve güçlendirmek gerçekten mümkün…
Sağlık Uzmanları Tarafından Kanıtlanmış Penis Büyütme Teknikleri

Doğal penis geliştirme teknikleri, Dr. Arnold Henry Kegel tarafından bulunan Pelvik Kas (PC Kası) Hareketlerine dayanan egzersizlerdir.

Herhangi bir kimyasal madde (ilaç) veya mekanik alet kullanımı olmadığı için de konunun uzmanı olan doktorlar tarafından onaylanmıştır.

Düzenli olarak kullanım sonucunda kısa sürede çok yüksek oranda netice alındığı tıbbi olarakta ispatlanmış olan tekniklerimiz, sağlığınız için herhangi bir tehdit kesinlikle oluşturmaz.


Penis Büyütme Yöntemleri İle İlgili Bilimsel GerçeklerErkek Cinsel Organı (Penis) resimde de görüldüğü üzere 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar.

Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar.

Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru oratılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.


Penis Dokusu (Corpora Cavernosa) Nasıl Genişler ?Penis Büyütme Teknikleri nin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerine kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstüne kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler üretirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar.

Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir.Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.

Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleride penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirebilir.Tek yapmanız gereken ; Size verdiğimiz teknikleri doğru şekilde uygulamaktır.

Düzenli olarak bu teknikleri uyguladıktan sonra, kısa bir süre sonra penisinizdeki değişikliklere en çok siz şaşıracaksınız.


Doğal Penis Büyütme Tekniklerinin Sırrı Nasıl Çözüldü?

Dr. Arnold Henry Kegel ve Pelvik Kasları (PC Kası) Buluşu

Vücudunuzu düşünürseniz belinizin etrafında içi boş bir merkezi olan pelvis kemiği vardır. Bu bölgeyi döşeyen “pelvis tabanı” adı verilen bölgede bulunan kas grubuna “pelvis tabanı kasları” yani “aşk kasları” adı verilir. İlk defa Dr. Arnold Kegel tarafından tanımlanan bu kaslara Latince olarak “pubococcygeal kaslar” “PC kasları” da denir.

PENİS BÜYÜTME E-KİTAP + VIDEO İLE UYGULAMALI GÖRSEL ANLATIMBU KİTABI VE VİDEO YU SATIN ALDIĞINIZDA,

Tamamen doğal yöntemlerle penisinizi 6 – 10 cm ye kadar büyüteceksiniz.
Üstelik sadece boyunu değil,kalınlığınıda arttıracaksınız.
İlk sonuçları 2-3 hafta içerisinde göreceksiniz.

BUNUN DIŞINDA,
Sertleşme sorunlarınızı halledeceksiniz.
Ereksiyonlarınızı kuvvetlendiriceksiniz.

Erken boşalmayı kontrol altına alacaksınız.
Boşalımlarınızın kuvvetini arttıracaksınız.

Orgazmlarınızın süresini ve hissiyatını arttıracaksınız.
Penisinizin eğriliğini düzelteceksiniz.

Penisinizin kan dolaşımını sağlayacaksınız
PC Kasının mucizelerini öğreneceksiniz. (Pelvik Kas)

Ereksiyonlarınızın daha uzun sürmesini sağlayacaksınız.
Partnerinizi daha çok memnun edeceksiniz.

Sağlıklı bir cinsel hayatınız olacak.
Prostatınızı sağlıklı tutacaksınızPenis Büyütme Teknikleri E-Kitap + Video Görsel Eğitim Seti

Dr. Arnold Henry Kegel tarafından bulunan bu egzersizleri içeren eğitim setinin fiyatı kısa süreliğine 790 TL yerine

sadece 290 TL

KARGO DERDİ YOK.. BEKLEMEK YOK…

E-KİTAP VE VIDEO E-MAIL ADRESINIZE GÖNDERİLMEKTEDİR…

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNE SİZDEN BAŞKA KİMSE ULAŞAMAZ.

E-KITAP ADINIZA ŞİFRELİ VE SİZE ÖZEL OLACAKTIR.
1Penis Büyütme Teknikleri Setini Alın

Penis Büyütme Teknikleri E-Kitap ve Video setini online olarak satın alın. Online satın almak için tıklayın.. Anında e-mail adresinizde

2Teknikleri uygulamaya başlayın

Penis Büyütme Tekniklerini E-Kitap ta anlatıldığı gibi ve videolarda gösterildiği gibi uygulamaya başlayın. Penisinizin ilk günden sertleştiğini farkedeceksiniz. hemen satın alın..


Bu teknikleri uygulayanlar dev bir penise sahip artık!

Penisinizi 10 cm kadar daha uzatabilir ve kalınlaştırabilirsiniz:
Penis Büyütme Teknikleri E-Kitap ve Video Setini Satın Alın.

Anında bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirerek hemen kullanmaya ve uygulamaya başlayın..